| anonim_4396 a întrebat:

Ziceti-mi si mie va rog jocuri cu caini/pasari/hamsteri/alte animale online, gratis. puppy dog eyes Multumesc!

Răspuns Câştigător
| anabellafeonix a răspuns:

Dar vad ca tu chiar esti o iubitoare de animale, felicitari... si imi pare rau dar nu prea stiu jocuri cu necuvantatoare

| anonim_4396 explică (pentru anabellafeonix):

Multumesc frumos! Cel mai mult mi-a placut raspunsul tau, primesti funditabatting eyelashes

| anabellafeonix a răspuns (pentru anonim_4396):

Multumesc

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Poate este ceva pe www.ejocuri.ro
Pa, pa.

| Softwer a răspuns:

Farmerama acolo ai multe animale ai ferma etc poti sa ai struti hamsteri caini gaini etc ff multe aproape toate animalele existente. Funda?

| grechita a răspuns:

Poti sa iei un animal de jucarie webkinz, si apoi te loghezi cu codul pe ca re l-ai primit in webkinz world trebuie doar sa dai pe www.webkinz.com.Si poti lua un webkinz de la carefoor. Dai funda?