| AddXf a întrebat:

Hey! Vreau sa imi "instalez" saved games 100% pentru. gta sa. Totul este bine pana cand intru la " load game" si vreau sa intru in joc. Acolo imi apare numele misiunii dar dupa ce mi se incarca tot jocul este de la inceput ( ma da de la aeroport). {mentionez ca am CD original}...cum pot face sa imi mearga? multumesc si fundita :X

4 răspunsuri:
| robijam a răspuns:

Nu trebuie nici o versiune doar savegame-ul e corupt.
Uite aici unu: http://www.thegtaplace.com/downloads/f3570-gta-sa-100-game-save

| AddXf explică (pentru robijam):

Nu mergecrying...am incercat'o si pe aceasta dar si multe altelewinking

| Laxx a răspuns:

Versiunea salvarii trebuie sa fie la fel ca si jocul happy