| ingerasdulke15 a întrebat:

Hey vreau si eu niste jocurii MMORPG (ADICA online cum e METIN2ro sau altele ) plizz FUNDA love struck

Răspuns Câştigător
| RyGoLeTa a răspuns:

Sherwood dungeon, Club Marian, Moon Base, Club Penguin. Sper ca te-am ajutat!

6 răspunsuri:
| RyGoLeTa a răspuns:

Multumesc foarte mult pentru funda, sa acepti cererea de prietenie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Brawl Busters
Play League of Legends
S4League
4Story

Sper ca te'am ajutat :* >big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

WoW ( World of Warcraft)
MU ( nu stiu de unde sunt initialele)
Dofus
Minecraft ( iti arzi ochii de la grafica)

| CadeamiarMaseaua a răspuns:

Daca vrei MMORPG nu Club Penguin straight face.
Poti incerca 4story, wow, vindictus (asta are grafica chiar faina), League of Legends, AION(la asta imi place gameplay-ul) si mai sunt multe altele. poti scrie pe youtube top mmorpg games si gasesti acolo pe saturate.

| KeshaTikTok a răspuns:

Eu stiu de Counter Stike si 4Story.

| alin_9439 a răspuns (pentru KeshaTikTok):

Mda counter strike nu e mmorpg e shooter la counter nu faci lvl doar omori si urgi in top 15 etc la zm e unpic diferit dar in nici un caz MMORPG BAFTA!