| Mentosanaaa a întrebat:

Heya! Stie cineva cum se numea jocul acela unde trebuia sa combini mai multe elemente ale pamantului pentru a obtine altele? Era ceva cu "Earth" parca. Cine stie, funda! big grin

Răspuns Câştigător
| Mentosanaaa explică (pentru Kosys):

Mersi frumos, asta-i. ♥

| Kosys a răspuns (pentru Mentosanaaa):

Cu placere. sincer cum ti.am citit intrebare jocul mi-a venit imediat in minte si mi-am adus aminte ca si mie mi-a placut enorm laughing

3 răspunsuri:
| HMike a răspuns:

Unul MULT mai bun ar fi little alchimi si e si pe google extensie e mai tare ca asta dar are cam aceleasi lucruri doar grafica si simplitatea luari lucrurilor