| Juviia a întrebat:

Heya TPU! De ce nu imi mai merge sa intru pe jocurile de la roblox? M-am jucat din alta tara pe laptop pe cont..si cand am ajuns inapoi acasa, nu imi mai merge(merge pana la roblox is starting si dupa aia se opreste)vreau o explicatie clara!

2 răspunsuri:
| MariagotCute a răspuns:

Dupa ce ti-a dat 'starting' incearca sa reintri.Nu stiu exact de ce ai problema aceasta, dar daca nu merge nici asa, incearca sa iti reinstalezi robloxul. Sper ca te-am ajutat

| Juviia explică (pentru MariagotCute):

Mersi,dar acum nu mai joc roblox