| Didyshor29 a întrebat:

Heyy TPU!:* As avea si eu nevoie de putin ajutor. Tocmai mi-am descarcat IMVU pe Windows Xp SP2. Si cand vreau sa ma joc imi spune asa: IMVU has crash si imi apar doua butoane. Apoi daca il las 5 minute si incerc din nou spune asa Corrupt install found. Fix now? Press Yess to reinstall. Press No to procees (IMVU may no work properly). Si deja l-am instalat si descarcat de foarte multe ori si nu stiu ce sa ii mai fac. Va rog ajutati-ma!

1 răspuns:
| cavalerul11 a răspuns:

Simplu il stergi de tot il dezinstalezi si il cauti pe alt seti si il reinstalezi dupa o sa-ti mearga bine bafta