| Didyshor29 a întrebat:

Heyy TPU!:* As avea si eu nevoie de putin ajutor. Tocmai mi-am descarcat IMVU pe Windows Xp SP2. Si cand vreau sa ma joc imi spune asa: IMVU has crash si imi apar doua butoane. Apoi daca il las 5 minute si incerc din nou spune asa Corrupt install found. Fix now? Press Yess to reinstall. Press No to procees (IMVU may no work properly). Si deja l-am instalat si descarcat de foarte multe ori si nu stiu ce sa ii mai fac. Va rog ajutati-ma!

2 răspunsuri:
| NoOrdinaryHuman a răspuns:

Sterge-l din nou si mai downlaodeaza-l o data si reinstaleazal.Dar sfatul meu e sa lasi porcaria aia de program, cunosc prea bine lumea IMVU si e o tampenie.

| Didyshor29 explică (pentru NoOrdinaryHuman):

Am incercat si cum ai spus tu, dar degeabathinking oricum multumesc happy