| Marina2004 a întrebat:

Heyy TPU!
As dori sa-mi spuneti si mie o aplicatie care il inlocuieste pe Messenger pentru telefonul Orange Klif si nu are Magazin Play, are Marketplace.Si daca vreau sa descarc ceva dupa Google imi spune ca nu exista o aplicatie care sa poata deschide Messenger.
Dau Fundita.

Răspuns Câştigător
| iosifclaudiu03 a răspuns:

Descarca facebook life ca nu iti trebuie messenger si in el este si posibilitate sa te uiti la postari si sa scrii mesaje

2 răspunsuri:
| Marina2004 explică:

Si stiti cumva de ce imi spune ca nu am o aplicatie care poate sa deschide ale aplicati care le instalez de pe Google ca pe telefonul meu nu am Magazin Play am Marketplace si nu gasesc WhatsApp........si stiti cum as putea rezolva?