| Daviduck a întrebat:

Heyy TpU...Eu cand pun Cs 1.6 (Counter-Strike) in bara sau il inchid, Messengerul mi se inchide nu apare nimic de genu "Don't Send"
Cine ma poate ajuta?
Si apropo am windows xp...
Am vazut ca multi ziceau sa astept dar am asteptat foarte mult si tot se mai inchide...

1 răspuns:
| ThaPower a răspuns:

Ai un mic virus care modifica inchiderea messengerul pe calculatorul tau resprectiv. Descarca MalvareBytes Anti Malvare. Cauta pe Google:MalvareBytes Anti Malvare Download si da click pe Softpedia si apoi descarca-l sau ai deja antivirus nu descarca! Funda?