| Popy a întrebat:

Hibig grin, am si eu o problema cu jocul metin2 empire. l`am descarcat l`am instalat dar cand il pornesc apare erroarea asta "Windows cannot find 'metin2client.bin' make sure you typed the name correctly, and then try again. To search for a file, click the start button and then clock search."
De ce straight face? Fundabig grin

Răspuns Câştigător
| Heys a răspuns:

Fi atent
il descarci din nou si dupa aia cand il pornesti iti apare Update si il updatezi si dupa aia mergebig grin suceees

1 răspuns:
| ExXoTiCo a răspuns:

Fi atent, daca nu merge dupa ce i-ai dat update-ul de care ti-a zis bogdan, intri acolo unde ai intstalat jocu.Si intri in joc prin iconitza empiremt2.client exe ceva de genu.BAFTA