| Dany124 a întrebat:

TPU am mare nevoie de ajutor: am instalat empire mt2 (clientu nou - august 2011 ) si imi sterge metin2client.bin de fiecare data cand instalez. Am incercat sa iau si de pe alt pc cu stick si tot mi'l sterge. Cand intru pe empire imi spune asa: "Windows cannot find 'metin2client.bin'. Make sure you typed the name correctly, and then try again. To search for a file, click the Start button, and then click Search. PLSS AJUTOR!

4 răspunsuri:
| Dany124 explică:

Am reusit sa il fac. era de la anti-virus!

| Dany124 explică:

Pai am dezinstalat anti'virusu de tot. si am instalat altu. Eu aveam nod32 si mi'l stergea singur mereu. Acu am avira si mi'l gaseste ca virus dar nu-l sterge. Oricum are trojan Empire'u...

| Claudiu_6698 a răspuns:

Cum ai reusit ce ai facut cu anti virusu ca mie tot asa am zicesad

| Claudiu_6698 a răspuns:

Ms man