| dudu_8964 a întrebat:

Hi stiti vreun metin privat rate minim 1000% si daca se poate cu epice si king in magazin. Cel mai preferabil roman. Dar orice server in orice limba este bun. Dau funda+vot.Pt cel care da si site

1 răspuns:
| Generation22 a răspuns:

Pai iti zic eu un metin eact 100% romanesc (bonusuri romane, playeri romani, npc tradus 100% romana) cu kinguri la shopuri, arme epice si iti da lvl 130 si cresti tu pana la lvl 150 in padurea rosie! XpubMt2 :X