| iRobby a întrebat:

Sal TPU, imi puteti spune si mie un server de metin2 privat? Imi doresc sa aiba: King-uri la magazin [daca se poate daca nu macar otele sa aiba] Sa fie Pvp - Pvm. Online: 24h/24h Ratebig grinaca e Pvp. nu cred ca are nevoie de rate ca stiam ca e o femeia care da Lvl+Gold. [nu pe toate metinele] Arme epice. evoluate la negustor. Si eventual un video cu instalarea metin-ului.

1 răspuns:
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Din metinele pe care le-am jucat eu, cel mai bine la descrierea ta se potriveste metin2 antic. Are otel +0 la magazin, daca-l faci +9 si faci rost de 3 balante si 5 gheare il faci posedata. Arma de 65 de evoluat iei de la negustor, il faci +9 si-o faci epica. Are server atat pvp, pvm cat si pvp-pvm (amestecat). E o femeie care-ti da skillurile P. E deschis 24/24 dar mai are momentele lui de eroare cand se mai inchide (dar nu tine mult).
O zi buna!