| Play4Fun98 a întrebat:

Hi TPU, acum 2 zile mi-am descarcat switchbot metin2 si pe unele server de metin mi-a mers perfect dar am problema cu un server de metin2 in care nu-mi apare metin2bin... cand deschid, dc cine ma poate ajuta funda!

2 răspunsuri:
| carhartt a răspuns:

Poate că procesul acelui client de metin2 nu se numeşte " metin2client.bin " poate că se numeşte altfel, caută cu atenţie şi ia-le pe toate la rând până găseşti procesul potrivit, pentru că nu are cum să nu se afle acolo.
Bafta!

| Detectiv a răspuns (pentru carhartt):

Salut! Si eu am o problema la un server, am gasit acel fisier helios.2 dar nu ii pot crea starter.