| XxXxN0Sm0kIn6xXxX a întrebat:

Hi TPU! Am si eu o problema la cs:
Am luat pe un server destroy, si ca orice om am reinstalat counteru.Cand am vrut sa introduc ipu de la serveru ala isi dadea refresh la serverele din favorite.Alta data mi sa mai intamplat si dupa ce l-am mai reinstalat o data mi-a mers, si tura asta l-am reinstalat de vreo 3 ori si nu merge! Dc oare?
Ce pot face sa imi bag din nou serveru la favorite si sa mearga?
Dau funda + vot folositor plz...

P. S. :Am cs gothic v6.0

Răspuns Câştigător
| 4l3x4NdRu a răspuns:

Ai primit ban straight face si sa te invat ceva nu mai instala intruna cs sterge a.cfg din fiserul cstrike cand iei destroy

2 răspunsuri:
| monstrulet a răspuns:

Ai luat si ban, de aia nu poti sa-l adaugi.

| MaRiaN96 a răspuns:

Nu conteaza daca ai luat ban sau nu el tot trebuie sa apara la favorit... dezinstaleaza cs-ul din control panel si bagati counter strike v40winking
funda repede tongue