| Tytos_Bătrânu_1996 a întrebat:

Hi TPU!

Care stiti o comunitate de Counter-Strike care sa aiba HOST dar nu exagerat de scump!

1 răspuns:
| lolo22 a răspuns:

Pss-live, sau cs1.6, dar eu recomand krond e cea mai buna... nu o sa pice serverul niciodata, ai suport de suport, adonsuri pentru orice mod (cs clasic/zombie/gungame etc) ping cel mai mic dintre toate firmele din Romania, iar la celelalte e foarte posibil sa pice serverul, sa iei flood la greu si sa fie ping mare...