| WiGGy a întrebat:

Salut ziceti-mi o comunitate de Counter-Strike 1.6(poate sa aiba si servere de altceva). De curand am plecat dintr-o comunitate unde am fost un an si acum caut alta.

3 răspunsuri:
| WiGGy explică:

@tuner12 fara suparare, dar eu caut o comunitate mare... deja am g.mod intr-o comunitate anonima.

| Tuner12 a răspuns:

Www.fac-cs.ucoz.ro Este o Comunitate Noua :P Daca intri si te pricepi la ceva da-mi add la bodo_florin29 si as putea sa iti dau admin pe forum :P

| Tuner12 a răspuns:

Www.fac-cs.ucoz.ro Dami add bodo_florin29 si ai putea primi admin pe forum.