| timbrulhaosului a întrebat:

Hi TPU! Sunt timbrulhaosului si am o nelamurire:
Samp:
1)Mi-am bagat san andreas si merge
2)Am downladat samp 0.3c
3)L-am bagat unde este si san andreas
Cand intru in joc imi apare alb si dupa aia intra in san andreas normal
dau funda la raspunsul care ma ajuta; D

3 răspunsuri:
| EuAli a răspuns:

Trebuie sa faci downgrade la versiunea de GTA San Andreas de la 2.0(probabil asa ai, sau 3.0, nu conteaza, aceeasi problema e)la 1.0(ca nu merge SA-MP decat cu versiunea de San Andreas 1.0).Patch-ul de downgrade poate fi downloadat de-aici : http://grandtheftauto.filefront.com/file/GTA_SA_Downgrader_Patch; 74661 Sper ca ti-am rezolvat problema.O zi buna :-H

| timbrulhaosului explică:

Ma eu am samp 0.3c si san andreas 1.1 si nu stiu daca e la fel ca 1.0 sad

| Nicky28 a răspuns:

Da-mi id tau de messenger si iti spun am experienta in samp de 4 ani! big grinbig grinbig grin