| Barbu_Alex_1990_BOdR a întrebat:

Hitman 2 sau Forza Horizon 4?

Răspuns Câştigător
| TheCaliptus35 a răspuns:

Daca vrei un joc pe care sa il joci foarte mult timp, clar Forza Horizon 4.
In Hitman, in fond, faci cam acelasi lucru mai mereu, si l-a un moment dat te plictisesti(nu e genul de joc pe care sa il iei pentru actiune). Plus ca acel combat din joc s-ar putea sa te dezamageasca putin.
Deci daca as fi in locul tau, as cumpara Forza.

4 răspunsuri:
| Anonimat10 a răspuns:

Eu am achiziționat Forza horizon 4 și sunt foarte mulțumit de el. Il recomand

| Madalina715 a răspuns:

Buna, eu am cumparat recent Forza Horizon 4 pentru a-l face cadou verisorului meu. L-am cumparat de pe www.licente-jocuri.ro si livrarea codului s-a facut instant.

| Meliodas007 a răspuns:

Forza Horizon 4

| NuNePasa a răspuns:

Forza Horizon 4 dupa parerea mea.