| Mέℓℓ a întrebat:

Hmm..Deci,vara-mea are problema cu calculatorul..Stiti Transformice? Logic ca da.L-a downloadat si intr-o ca s-a trezit ca i s-a resetat tot calculatorul...imaginile descarcate sterse si de pe desktop iconita,,tfm,,. apoi a dat de la start pe tfm si la incarcare ii da ECHEC. Si nu se incarca, lel.Acum joaca pe net. evident merge mai greu.I s-a mai intamplat cuiva, sau cea facut? sfaturi?

1 răspuns:
| LTAA a răspuns:

Probabil a descărcat o prostie care s-a dovedit a fi un virus.