| BdyBluu a întrebat:

HostName: GTA.WtfCs.Com [0.3x]
Address: 193.84.64.166:7777
Players: 5 / 50
Ping: 28
Mode: v5.1 ( RolePlay )
Map: San Andreas

Caut lideri si admini. La lideri trebuie cerere pe forum. Liderii primesc level 4 + 200k. Http://wtfcs.com :) Va astept/;)

3 răspunsuri:
| Nutzzzzu a răspuns:

Sal stiu ca este c am ciudata este ora 1:30 noaptea dar acum am chef de joaca o sa intru cu numele Nutzzzzu ok?

| BdyBluu explică (pentru Nutzzzzu):

Srv e in lcuru. acum fac un gm. Id meu : bogdii.bluu.poate vorbim pe mess. daca vre ceva admin/leader sa-mi spui

| Nutzzzzu a răspuns (pentru BdyBluu):

Ti am trimis cerere de prietenie Vorbim pe mess dar pe la ce ora te gasesc pe mess?