| Atat_Florynel_Sh_1996 a întrebat:

HostName: Show-Gaming RPG
Address: 188.241.14.174:7777
Players: x / 50
Ping: 20
Mode: SG:RPG v1.1
Map: San Andreas
Ce este SA-MP? Cum se instaleaza?
SA-MP sau SA:MP (San Andreas Multiplayer) este un mod multiplayer gratuit pentru versiunea PC a jocului Grand Theft Auto: San Andreas. Cu acest mod poti juca pe internet sau LAN cu pana la 1000 de prieteni. Aveti nevoie doar de GTA San Andreas instalat, urmand sa aplicati executabilul sa-mp. Pe www.show-gaming.com se gaseste un tutorial de instalare a jocului.
De ce Show-Gaming?
- un gamemode care imita realitatea, cel mai cautat de altfel.
- serverul se intinde pe intreaga harta San Andreas.
- cel mai popular server romanesc.
- un mediu placut de joc unde va puteti distra alaturi de prieteni si unde va puteti face prieteni noi.
- ajutor informativ pentru începatori din partea echipei de Helperi si Admini.
- posibilitatea de a avansa rapid în nivel.
- vehicule de tutorial pentru începatori care se îmbunatatesc odata cu avansarea în nivel (Level 1 - Faggio- Perennial - Bobcat- Bravura- Landstalker).
- preturi accesibile pentru a va cumpara vehicule, case, bizuri si slujbe care va ofera un venit frumos pentru a strânge bani.
- event-uri organizate in permanenta
- multe alte lucruri interesante care va trebui sa le descoperiti singuri, nu veti regreta.
Factiuni
Pasnice
Las Venturas Taxi
S.M.U.R.D
Reporterii Show-Gaming
Instructorii Auto
Remorcari Auto
- Ganguri
Familia Colombo
Familia Gambino
Familia Falcone
Familia Catello
Familia Gagliano
Familia Bonnano
- Departamente
Politia Romana
Serviciu Roman De Informatii S.R.I
Armata Romana
- Agentie
Hitmen
Joburi Pe Care Le Cunoasteti :
Detectiv
Avocat,
Mecanic,
Bodyguard,
Vanzator de Ziare,
Boxer,
Camionagiu, Intre 50.000 si 100.000 Dolari
Bodyguard,
Fermier, Se Castiga Foarte Bine 23.000 – 50.000 Dolari
Gunoier,
Prostituata,
Dealer de Droguri,
Spargatori de Masini,
Dealer de Arme.
Masinile Personale la dispozitia tuturor Playerilor si pe Categoriii // Lux // Avioane // Elicoptere // Barci si multe altele
Va lasam pe voi sa descoperiti Servarul Show-Gaming

1 răspuns:
| Donboo a răspuns:

1.TPU nu este pentru reclame
2.Gamemode-ul este de pe net sigur.
3.Nu este optimizat.
4.STAFF luat la rugaminte. ( Toate serverele ce contin in nume "Gaming", "Gamers" s.a sunt servere fara viitor, te asigur.)