| anonim_4396 a întrebat:

Vrei sa joci SA:MP? - ADD referral ID: 42998 (la inregistrarea pe server)
Comunitatea B-Zone va invita pe cel mai mare server romanesc de SA-MP (San Andreas Multi Player): (RPG.B-Zone.Ro:7777)
Hostname: B-Zone: RPG Server [0.3z]
Address: 89.33.242.95:7777
DNS Address: RPG.B-Zone.Ro:7777
Players: 700+/1000
De ce B-Zone?
- un gamemode care imita realitatea, cel mai cautat de altfel.
- serverul se intinde pe intreaga harta San Andreas.
- cel mai popular server romanesc.
- un mediu placut de joc unde va puteti distra alaturi de prieteni si unde va puteti face prieteni noi.
- ajutor informativ pentru începatori din partea echipei de Helperi si Admini.
- posibilitatea de a avansa rapid în nivel.
- vehicule de tutorial pentru începatori care se îmbunatatesc odata cu avansarea în nivel (Level 1 - Faggio, Level 2 - Perennial, Level 3 - Bobcat, Level 5 - Bravura, Level 7 - Landstalker).
- preturi accesibile pentru a va cumpara vehicule, case, bizuri si slujbe care va ofera un venit frumos pentru a strânge bani.
- sistem de referral prin care puteti profita financiar daca va aduceti prietenii pe server.
- event-uri organizate in permanenta
- multe alte lucruri interesante care va trebui sa le descoperiti singuri, nu veti regreta.

1 răspuns:
| MaybeSomeone a răspuns:

Frate aici se pun intrebariwinking si daca crezi ca punand aici ip si toate alealante o sa te ajute intr-un fel sa iei respect si bani te inseli. B-zone are destula reclama... asa ca nu o sa te ajute deloc punand astea aici unde unii cauta raspunsuri si altii vor sa ii ajutewinking