| SpeedGonzales a întrebat:

Posted Image
B-Zone Community - Inregistreaza-te pe B-Zone

Comunitatea B-Zone va invita pe cel mai mare server romanesc de SA-MP(San Andreas Multi Player): (RPG.B-Zone.Ro:7777)
Hostname: B-Zone: RPG Server [0.3x]
Address: 89.33.242.95:7777
DNS Address: RPG.B-Zone.Ro:7777
Players: 600+/1000

Ce este SA-MP? Cum se instaleaza?
SA-MP sau SA:MP (San Andreas Multiplayer) este un mod multiplayer gratuit pentru versiunea PC a jocului Grand Theft Auto: San Andreas. Cu acest mod poti juca pe internet sau LAN cu pana la 1000 de prieteni. Aveti nevoie doar de GTA San Andreas instalat, urmand sa aplicati executabilul sa-mp. Pe http://b-zone.ro/rpg/ se gaseste un tutorial de instalare a jocului.
De ce B-Zone?
- un gamemode care imita realitatea, cel mai cautat de altfel.
- serverul se intinde pe intreaga harta San Andreas.
- cel mai popular server romanesc.
- un mediu plăcut de joc unde vă puteți distra alături de prieteni și unde vă puteți face prieteni noi.
- ajutor informativ pentru începători din partea echipei de Helperi și Admini.
- posibilitatea de a avansa rapid în nivel.
- vehicule de tutorial pentru începători care se îmbunătățesc odată cu avansarea în nivel (Level 1 - Faggio, Level 2 - Perennial, Level 3 - Bobcat, Level 5 - Bravura, Level 7 - Landstalker).
- prețuri accesibile pentru a vă cumpăra vehicule, case, bizuri și slujbe care vă oferă un venit frumos pentru a strânge bani.
- sistem de referral prin care puteți profita financiar dacă vă aduceți prietenii pe server.
- event-uri organizate in permanenta
- multe alte lucruri interesante care va trebui să le descoperiți singuri, nu veți regreta.

Facțiuni

- Pașnice (nivel 5):

Los Santos Taxi
Las Venturas Taxi
San Fierro Taxi
Paramedics
News Reporter
School Instructors
Tow Truck Company

- Ganguri (nivel 10):

Verdant Family
Vietnamese Boys
Green Street Bloods
The Tsar Bratva
Red Dragon Triad
Southern Pimps
Avispa Rifa
El Loco Cartel
69 Pier Mobs

- Departamente (nivel 15):

LS Police Department
LV Police Department
SF Police Department
Federal Bureau of Investigation
National Guard

- Agenție (nivel 15):

Hitmen Agency

Secțiuni utile:

- Server Rules
- Server Updates
- Tutorials
- Support
- Account Problems

Galerie de poze:

- Click pentru imagini.

RPG1: Ești începător? Ai nevoie de bani? Când te intreabă la tutorial dacă te-a adus cineva pe server dai click pe YES și adaugi codul 640894. Înregistreaza-te pe B-Zone " îndemnăm toți jucătorii să își facă cont și să se integreze în acest minunat joc.

Ești nou pe acest server și ai nevoie de sprijin? Ești începător și nu stăpânești "bazele" acestui joc?
Acest topic este destinat jucătorilor care vor să se înregistreze pe serverul RPG.B-ZONE.RO.
Ajutorul este de tip financiar și informativ care vă va propulsa ușor în lumea Samp-ului.

Ce trebuie să faci pentru a beneficia de acest ajutor?
Pentru a beneficia de acest ajutor trebuie să îți faci un cont pe serverul RPG.B-ZONE.RO și să urmezi acești pași.
Multe întrebari care cred ca te vor ajuta pe parcurs.

Cine o să ne ajute tot acest timp? Se vor ocupa mai multe persoane?
O să primiți ajutor atât din partea lui [F4L]Teylo cât și din partea membrilor responsabili. Da, se vor ocupa mai multe persoane.

Lista cu persoanele responsabile.

De la ce level pot beneficia și de ajutor financiar?
De la level 3 ești considerat membru al acestei organizații și beneficiez de sprijinul nostru și poți participa și la evenimentele organizate de noi.

O să organizăm și evenimente speciale pentru membrii organizației. În acest topic o să posteze doar membrii responsabili.

2 răspunsuri:
| chichinau a răspuns:

Blue.bugged.ro cel mai smecher server din Romania, b-zone = ****.