| TheLegion a întrebat:

Hristos a inviat! Stiti site-uri ca footpets sa adopt animale care sa le hranesc pe desktop dar fara bani si vreau sa-mi apara animalul pe desktop si sa-l pot hranii nu ca Felix.PLZ!

1 răspuns:
| andtim a răspuns:

Cel mai ieftin hobby e ala pe care nu-l ai... mai bine ti-ai face o mini-gradina pe balcon din care ai putea sa si mananci, o capsuna, o rosie, un castravete, o ceapa, un patrunjel... gandeste-te ca nu te costa decat ghivecele, semintele, pamantul, apa, dar avantajele chiar se vad pe termen lung!