| b0yCrAzZy a întrebat:

Http://www.saturn.de/......33814.html e bunicel pentru jocuri? Ce jocuri as putea juca pe el?

Răspuns Câştigător
| EnvyU a răspuns:

Dupa cum zice si acolo, are procesoru grafic Intel hd graphics, atat adica nici hd2000 nu e, e petarda, eu am Intel hd graphics pe desktop si nici in cs 1.6 nu am 100 fps. Daca vrei laptop cu care sa te si joci, cauta unul care are placa video, nu Intel hd graphics sau radeon hd nu stiu ce, cauta ceva gen http://www.pcgarage.ro/......der-black/ e cu 400 ron mai mult dar are placa grafica mult mai buna

1 răspuns:
| alexcoman34 a răspuns:

Eu zic ca da Intel® Celeron® Prozessor N2840 are un procesor bun, ar putea rula chiar si fifa 2015 minim, Wolfenstein: The New Order, seria Call of Duty cu siguranta, Far Cry la fel si Watch Dog cred ca o sa iti mearga BioShock Infinite, Crysis 3 deci e oke
Bafta!