| MA_Iobagg_1990 a întrebat:

Http://www.mediamarkt.de/......78233.html
laptopul asta e bun pentru jocuri daca cumva va apare pagina in germana traducetio in romana plz dau FUNADA

7 răspunsuri:
| MiddyMo a răspuns:

Eu ti-l recomand. Placa video e buna, chiar daca mai sunt altele peste, asta inca mai duce. Era bine daca avea DDR4, dar e bine si asa.

| MA_Iobagg_1990 explică (pentru MiddyMo):

Http://www.mediamarkt.de/......54665.html dar de HP-eul asta ce zici?

| MA_Iobagg_1990 explică (pentru MiddyMo):

Si apropo are ddr4

| MiddyMo a răspuns (pentru MA_Iobagg_1990):

Eu am citit DDR3, am intrat si pe alte site-uri

| MiddyMo a răspuns (pentru MA_Iobagg_1990):

Nu e rau deloc, mi se pare ca e mai bun ca cel mentionat mai sus.

winking

| MA_Iobagg_1990 explică (pentru MiddyMo):

HP-eul are placa video de 4 GB si procesorul mia mic si tipul de memorie SDRAM dar asusul are procesor mai bun placa video de 2GB si tipul de memprie DDR4 TU PE CARE LAI ALEGE?

| MiddyMo a răspuns:

SDRAM, sunt vechi, nu se mai fabrica, as alege Asus.

winking