| Vladoiu_Edy_1997 a întrebat:

Https://www.emag.ro/......DVZFHFBBM/ ce jocuri duce si in cate fps daca se poate!

4 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Gta San Andreas, Metin 2, jocuri mai vechi.

| sierra1 a răspuns:

Destinat pentru
1 Statie business
2 Home office

Deci nu prea are capabilități pentru jocuri. Doar o placă video performantă te duce undeva la mărac dublul întregului PC

| Vladoiu_Edy_1997 explică:

Am vazut asta, dar procesorul e bun, ma gandesc, nu? 4gb de ram sunt bunicei, placa video scrie ca are 1gb vram, ar trebui sa fie bunicel, pe gamedebate am pus piesele sale si mi-a dat 56 fps pe gta v.

| Vladoiu_Edy_1997 explică:

As vrea sa stiu mai precis procesorul, modelul, la fel si placa!