| Popa_Eduard_1995_L6YU a întrebat:

Https://www.pcgarage.ro/......t/2282262/ Vi se pare bun desktop-ul?

5 răspunsuri:
| alexboss2020 a răspuns:

Ai 5400rmp la hard disk ceea ce nu este foarte bine ti-as sugera sa le schimbi cu altele si decat sa iti iei acel i7 skylake mai bine iti iei un coffee lake i5 care are 6 nuclee! In rest totul e ok si adauga si un ssd(parerea mea)! Bafta!

| denisTiky a răspuns:

Da normal, e foarte bun, nu m-am uitat la compatibilitate, adica sa vad daca merge placa aia rafica si procesorul cu placa de baza, dar e super bun sistemul. Sti ce iti mai lipseste? Un SSD, asta daca vrei sa iai viteza mai, multa, pe ssd recomand sa iti pui sistemul de operare, astfel va boota mult mai repede. Success!

| BIoody a răspuns (pentru denisTiky):

Eu asa am windows-ul pe ssd din 2015 tongue