| Pintilei_Cosmin_1997 a întrebat:

Https://www.youtube.com/watch?v=JBr_P8fqVVQ
https://www.youtube.com/watch?v=uSZnq4nqjs0
https://www.youtube.com/watch?v=a3XE4BlGVmI

Am incercat si eu sa rulez jocurile cu acest program si nu vad nici o diferenta. Jocurile nu imi merg mai bine! Imi puteti spune de ce?

8 răspunsuri:
| florincreatoruldevideoclipuri a răspuns:

Depinde de ce jocuri joci si componentele PC-ului tau. Daca sunt componente de doi bani, nu prea te ajuta.

| Pintilei_Cosmin_1997 explică (pentru florincreatoruldevideoclipuri):

Cam asa de bun e PC-ul meu :
-Processor Intel(R) Pentium(R) 4 CPU 3. 00GHz
-Video Card NVIDIA GeForce 7300 LE 512 MB
-Memory 2.6 GB
-Operating System Microsoft Windows XP Professional Service Pack 3 (build 2600) 32 bit

Daca vrei poti sa imi dai niste jocuri care merg bine cu Razer? Gen Assassin's Creed, Prince of Persia?

| florincreatoruldevideoclipuri a răspuns (pentru Pintilei_Cosmin_1997):

PC-ul tau e prea slab si nu duce jocuri, deci Razer Cortex nu prea te ajuta.

| Pintilei_Cosmin_1997 explică (pentru florincreatoruldevideoclipuri):

Poti sa imi spui ce schimbari ar trebui sa fac?

| florincreatoruldevideoclipuri a răspuns (pentru Pintilei_Cosmin_1997):

RAM-ul e bun, desi iti sugerez un Windows 7 64 bit. Dupa poti sa-ti iei o placa video mai buna, cum ar fi asta : http://www.emag.ro/......D1JHQBBBM/

| TechGuyTpu a răspuns:

Porcaria aia este fake, nu va exista un program sa iti dea fps numai apasant pe un buton.

| florincreatoruldevideoclipuri a răspuns (pentru TechGuyTpu):

Tu macar stii ce face butonul ala? straight face

| Mafiotu007 a răspuns:

Ca sa iti mearga jocurile mai bine, o metoda mai simpla este sa dai vsync pe off.
Alta metoda e sa iti reinstalezi windowsu si sa nu ii pui programe nefolositoare.
Si ultima metoda si care ti-o recomand, e sa iti iei un sistem nou de gaming. Daca ai buget de 2500-3000 de lei, sau chiar 2000 lei, poti sa iti iei un pc care iti ruleaza jocurile recente dar nu pe high.Depinde de sistem.