| DanielaMe a întrebat:

Ieri mi-am serbat ziua de nastere ( care este azi ) si colegele mele au intrat pe un site cu jocuri, era ceva cu si parca si iti arata cand intrai o lista cu jocuri pe tot ecranul, stie cineva cum se numeste?

Răspuns Câştigător
| Alexandru_9256 a răspuns:

Buna! Sunt multe site-uri cu jocuri, asa ca sunt limitate sansele ca cineva de aici sa iti gaseasca fix acel site. In concluzie cel mai bun lucru pe care poti sa il faci este sa le suni si sa le intrebi cum se numea siteul.winking sau intra la History si cauta pe ziua de ieri site-ul respectiv.winking

2 răspunsuri:
| Alexandru_9256 a răspuns:

Multumesc! Avand in vedere ca nu ti-am dat un raspuns concret!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Miniclip.ro sau miniclip.com