| pedaladeacceleratie a întrebat:

E vreo problema sau vreo pierdere ca nu mi-am serbat majoratul? Ziua mea a fost ieri pe 1 Decembrie.

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Să fii sănătoasă, asta este cel mai important!
La mulți ani.
Pa, pa.

Stefan
| Stefan a răspuns:

Cum niciodata nu e tarziu, mai ales cand împlinesti o frumoasa varsta eu iti urez ''La Multi Ani'' si sa dea Dumnezeu sa îti indplinesti toate dorintele.

| ClaraZ a răspuns:

La Multi Ani! Majoratul este un moment important in viata tuturor.Acum a fost decizia ta sa nu ti-l serbezi, dar nu cumva sa regreti mai tarziu.

| moniii a răspuns:

La multi ani! da majoratul este o zi speciala ziua prin care practic ai devenit adult ...nu conteaza ca o ti mai tz sau ca nu o ti si ca mergi cu pr intr-un club conteaza sa te distrezi in cinstea majotitati talewinking baftahappy

| Rutty a răspuns:

Http://zuum.ro/pagina.php?id=858 Majoratul este cel mai important moment al vietii tale. Trebuia sa sarbatoresti pana tarziu.acum sarbatoreste sambata sau duminica! O sa fii liber si. fa-o undeva la un club! Detalii pe site

| crisgently a răspuns:

La multi ani!