| anonim_1007 a întrebat:

Imi da careva niste coduri de uri in dark

2 răspunsuri:
| Furti a răspuns:

Baiete lasa codurile nu exista! Chiardaca spune lumea trmimite sms la Big**** nu faci decat sa le platesti tu Uridium-ul prin SMS. Nu exista impacate cu asta! Nu poti trai daca nu trisezi? Daca intntionezi asa de mult, trimiteti singur linkuri pe adresa de mess ca sa iti iei premium da trebuie sa iti faci fiecare cracter lvl 7 si mi se pare ca trebuie sa iti faci 5 conturi de lvl 7!

| Soleron a răspuns:

Dark orbit joc si eu si vreau sa-ti zic ca nu exista asa ceva laughing)