| emma009 a întrebat:

Imi da si mie va rog un link unde as putea da jos multi-messu! Va rog din inima *funda*+*vot la toata lumea*

Răspuns Câştigător
| Phenomenon a răspuns:

Multi messul nu e de downladat,eu stiu cum sa faci,dai pe start-run si acolo scrii regedit,dai pe HKEY_CURRENT_USER\Software\Yahoo\pager\Test acolo in dreapta ai ceva care ati scrie defaul,iar mai jos ai tot alb,dai click dreapta pe albul acela,si dai new,string valuve,redenumesi aia in plural,aia mai jos de default care ai creat-o,o redenumesti in plural, dupa acea dai click dreapta pe plural si dai modify, la valuve data scrii 1 si gata dai click pe mess ati apare unu mai dao odata si ati mai apare unu, poti 1 sau mai multe messuri. fundita?

2 răspunsuri:
| Zulu a răspuns:

E o setare din calc si intri cu cate id-uri vrei daca o vrei da-mi id sa iti trimit setarea

| anonim_4444 a răspuns:

Http://downloads.phpnuke.org/......SENGER.htm | eu l-am luat de pe site-ul acesta