| LovePeace a întrebat:

Hei! de la un timp Y! Updates nu mai merge! aveti idee ce ar putea avea?straight face adica lumea scrie la status nu stiu ce si inainte imi aparea akl la Y! Updates am messenger 10 am instalat din nou messu si tot degeaba! cine stie ce ar trebui sa fac? Dau Funda! mersi

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dezinstaleaza messu, curata registru cu un program bun gen: error repairing sau registry mechanic, apoi reinstaleaza-l. Asigura-te ca n-ai virusi si ca ai un antivirus cu licenta activa si update la zi. Succes!