| FFG454 a întrebat:

Imi dati si mie niste jocuri online misto de actiune, shooting? Poate sa fie si multiplayer dar tot de actiune, shooting si sa nu fie de gen fantasy.

8 răspunsuri:
| Hexiled a răspuns:

Cs
Team fortes2
smite
cs go
cs extreme

| FFG454 explică (pentru Hexiled):

Nu, eu vreau pe internet, nu vreau sa le descarc!

| Hexiled a răspuns (pentru FFG454):

Pai alea nu-s prea grozave si nu gasesti jocuri bune

| FFG454 explică (pentru Hexiled):

Ba da, am gasit un joc misto: Combat Extreme

| xuanbou a răspuns:

Http://www.rizi.ro/jocuri/counter-strike-16-3d.html e ca jocul real doar ca se joaca online, poti sa-l joci si pe tot ecranul.

| FFG454 explică (pentru xuanbou):

Il stiu, il joc pe Kongregate.

| RockableHu a răspuns:

Intra pe friv si vei gasi acolo 250 de jocuri diferite, e un rai acolo, orice, au si jocuri de actiune c imuscaturi si arme cum ai vrea tu

| FFG454 explică (pentru RockableHu):

Acolo se joaca frate-miu de 4 ani happy