| lalluna a întrebat:

Imi dati un cont pe star stable dar sa fie de star ridder va rog va dau in schimb conturi avansate pe my free zoo,big farm,dool divine,lady popular,howrse, my free aqa zoo, good game studios disco va rooog pentru detalii contactati-ma printrun mesaj privat

Răspuns Câştigător
| sebi1120132002 a răspuns:

Am eu unul.

3 răspunsuri:
| lalluna explică:

Din cele de mai sus pe care il vrei pentru contul de star ridder nu trebuie sa fie de star ridder sa fie doar peste lvl 4 sau sa fie activat castelul

| sim10004 a răspuns (pentru lalluna):

Cum imi activez castelul?