| claudiu96 a întrebat:

Imi face si mie cineva o configuratie de pc, vreau sa imi mearga la maxim DOAR, repet DOAR urmatoarele jocuri la o rezolutia de hd ready: BattleField Heroes, Football Manager 2012, Need for Speed World, DotA 2, league of legends si Heroes of Newerth. Deci vreau o configuratie de pc, care poate sa duca acele jocuri la maxim la o rezolutie hd ready. Daca se poate un pret pana in 1000 ron. mersi

3 răspunsuri:
| claudiu96 explică:

Pana in 1000 daca se poate

| editt a răspuns:

Ce buget ai

| editt a răspuns:

Ar trebui sa faci un efort 10 mil nu sunt de ajuns in care sa pui proc bun placa video placa de baza sursa memorii si hard