| Mankind31 a întrebat:

Imi intra battlefield 3 pe PC?
Procesor: Intel(R) Celeron(R) N2840 2.16 ghz
OS 64 BIT
4 ram
Placa video o am de 2 gb dar putin cam veche.
Si ce jocuri imi mai recomandati?(nu conteaza categoria)

Răspuns Câştigător
| alvareo145 a răspuns:

Deschideți Rezoluție ecran făcând clic pe butonul StartImagine a butonului Start, pe Panou de control, apoi, sub Aspect și personalizare, faceți clic pe Ajustare rezoluție ecran.

Faceți clic pe Setări complexe, apoi pe fila Adaptor.

Aceasta este locația unde se pot vedea detalii despre placa video, inclusiv ce tip de placă video are computerul. Ti-am dat copy/paste, asa vezi ce fel de placa video ai.

2 răspunsuri:
| alvareo145 a răspuns:

Iti merge, pe medium-low probabil, dar nu ai specificat ce placa video este, in caz ca nu stii, fa asta : apasa start, scrie in casuta aia run, si in casuta de la run scrie " dxdiag " apoi dai la video, specifica, Jocuri iti recomand : Sims 3, 4 Cracked ( Eu joc 4 cu 1 gb video, cred ca si tie iti merge. ) Fifa 2009, 2010, 2011, 2012, ( De la 2013 pana la 15 sunt cu origin. Restu' cracked laughing ), League of legends, The escapists " Cauta pe youtube in caz ca nu stii jocul. E foarte interesant.", Minecraft " Probabil ca il stii, daca nu dai un search pe youtube. ", Hitman, toata seria, pe care o gasesti crack, Roblox, Metin2 chiar, Need for speed Hot pursuit, Nfs Carbon, LEGO " Sunt o gramada de jocuri cu Lego, Multe interesante, daca iti plac. ", Counter - strike " Chiar si 1.6 daca nu preferi jocurile noi... " Robocraft " E free pe steam ", Unturned " Nu mai tin minte daca e free, pe steam, oricum il gasesti cracked. :p ", Dishonored " daca-l gasesti cracked ", Call of duty MW2, MW3, MW4 Poate. Team fortress 2, Dota 2, We happy few, Euro truck simulator " 1, 2 ", Hearthstone, Grand theft auto " De la san andreas pana la 4, poate iti merge, probabil da, pe medium-low, sau low. ", Assassins creed's " Brotherhood, nu stiu daca iti va merge, poate, pe low, daca nu-mi zici ce placa video ai, totusi ar trebui sa fie buna la 2 gb... ", Five night's at freddy's " toata seria, daca vrei ceva cu multe jumpscare-uri. " Slender:The arrival " Ca tot am zis si de FNAF. ", Half-life 2, Portal 2, Cam atat cred, daca imi mai amintesc iti mai zic. Good Luck. :p

| Mankind31 explică (pentru alvareo145):

La windows 8 cum ma uit la placa video? si am fifa 14 cracked care merge pe high

| alvareo145 a răspuns (pentru Mankind31):

Deschideți Rezoluție ecran făcând clic pe butonul StartImagine a butonului Start, pe Panou de control, apoi, sub Aspect și personalizare, faceți clic pe Ajustare rezoluție ecran.

Faceți clic pe Setări complexe, apoi pe fila Adaptor.

Aceasta este locația unde se pot vedea detalii despre placa video, inclusiv ce tip de placă video are computerul. Ti-am dat copy/paste, asa vezi ce fel de placa video ai.