| Adrain121 a întrebat:

Imi merge cs:go pe laptop-ul cu:
4GB RAM, 1GB placa video Nividia(nu ii stiu seria) si procesor Intel dual core de 2GHz? (laptop-ul este al fratelui meu si procesorul era de 2.2, dar cica 0, 2 s-au ars. Nu stiu daca este posibil asa ceva, dar ma rog)

4 răspunsuri:
| bogdan324 a răspuns:

0,2ghz sa se arda? n-am mai auzit de asa ceva, este o prostie.O sa iti mearga jocul pe mediu sau high

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu personal nu cred ca ti-ar merge nici pe cu toate pe low, s-ar putea sa ai 30 fps totusi

| TutorialsGaming1000 a răspuns:

Nu e posibil sa se arda. Si ca sa-ti raspund la intrebare, da, iti va merge.

| GrandGamer a răspuns:

Intra pe http://www.systemrequirementslab.com/cyri scrie numele jocului si dai click pe can you run it(e intr-un patratel albastru) si dai desktop app, dupa start si iti scaneaza PC-ul apoi iti spune daca merge pe minim sau recomandat.