| SMSMECHER a întrebat:

Imi Merge GTA 4 pe configuratia asta:

Intel Core 2 Duo 2.53 GHZ
nVIDIA GeForce GT440 1GB ddr3
4GB rami ddr3
HDD 1TB

Răspuns Câştigător
| Zangetsu a răspuns:

O sa-ti mearga macar pe setari low, sau chiar pe medium, merita sa incerci.

4 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Mai degraba sta decit merge. Ce te-a mincat sa iei placa video cu DDR3?

| SMSMECHER explică (pentru GabiDumitrescu):

Man imi merge pe toate la high. Nu low sau medium.

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru SMSMECHER):

La 640X480, nu? Sau poate la 3 fps...

| cosmin2314 a răspuns:

Ba Zangetsuu du-te la oi sau undeva ca nu te pricepi nicic cu sa nu ii mearga gta 4 la ce configuratie are, ba nu va maii datii asa desteptii ca nu suntetii deloc pe Nvidia gt 440 ii merge struna pe high la toate ee oo placa ft buna!,
+ procesoruu ee suficient si ramii la fell!, mie mi-a mers cu 2 gb ram procesor amd athlon 2 x3 3,2 ghz si placa video ati radeon hd 4650 pe full asa ca nu maii vb daca nu stiti, nu are jocuu cerinte asa marii pe cum credetii voi.