| Dinica_Andrei_2000 a întrebat:

Imi merge gta v pe acest pc?

-Memorie ram 4Gb

-Hdd 320GB

-Procesor Intel core2quad Q9550 frecventa 2. 83Ghz 12Mb cache mult mai puternic decat un i5 din prima generatie

-Placa video dedicata ati radeon HD 7470 1GB

Răspuns Câştigător
| dfeel a răspuns:

Sincer nu cred. Placa video este cea care te incurca cel mai mult.
Restul componentelor te-ar fi lasat sa il joci in detalii minime spre medii.

2 răspunsuri:
| alexboss2020 a răspuns:

Pacat de pc-ul tau, ai o placa video vai de mama ei, pana si Intel hd graphics strange mai mult cu 15-20 de fps-uri decat placa ta video.

| CautMetin2PVP a răspuns:

Iti va merge undeva la 50 fps maxim pe singleplayer, pe multiplayer o sa iti mearga cu 40 fps, eu sincer ma joc in 100 fps blocate pe xBox One si Ps4