| anonim_4396 a întrebat:

Imi merge sniper ghost warrior 2 pe urmaoarele : Wiondows 7 professional ultimate 32 bit

Processor : Intel Pentinum Dual Core t4400 2.20 Ghz 2 cpus

Placa video : Intel (R) Series Express Chipset family

memorie : 2gb

Directx : Directx 11

?

5 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Si placa video unde e? Tu vrei sa joci SNiper GW 2 pe video onboard? Lol, huge lol.

| anonim_4396 explică (pentru KodrutZ):

Frate poate nu toata lumea se pricepe la calculatoare asa ca tine asa ca taci

| KodrutZ a răspuns (pentru anonim_4396):

Gogule, nu era vorba de priceput. Ai placa video sau n-ai? Nu trebuie' sa fii Bill Gates, trebuie' sa gindesti oleaca - te uiti ce calculator ai, vezi ce minimum system requirements ai la jocul "x", si tragi concluziile.

| anonim_4396 explică (pentru KodrutZ):

Eu am laptoop

| KodrutZ a răspuns (pentru anonim_4396):

OK, deci ai laptop cu Intel integrat. Raspunsul e NU. Altceva?