| Floryn9 a întrebat:

Imi place foarte mult Counter Strike, care este cea mai noua si frumoasa versiune dar fara virusi?

5 răspunsuri:
| Anonimuserr a răspuns:

Versiunile fără viruși se cumpără fie online fie de la magazin DVD-ul original.
Cea mai nouă versiune este Counter-Strike: Global Offensive din 2012.

| Floryn9 explică (pentru Anonimuserr):

Counter-Strike: Global Offensive din 2012 merge sa joc cu prietenii si online (servere)?

| Anonimuserr a răspuns (pentru Floryn9):

Nu știu ce să-ți răspund la asta. Sincer. Este posibil să meargă. Dar încearcă oricum. Chiar nu știu.

| Floryn9 explică (pentru Anonimuserr):

Si CS 1.6 stii care e ultima varianta? Sau nu mai sunt?

| Anonimuserr a răspuns (pentru Floryn9):

Ultima variantă de Counter Strike este Counter-Strike: Global Offensive