| yonut98 a întrebat:

Imi place foarte mult jocul Guitar Hero si as vrea sa imi mai iau alte versiuni ale jocului in afara de 5 pe care il am si cel mai mult mi-ar place Guitar Hero III: Legends Of Rock. E vorba de joc pentru consola Wii si v-as ruga daca stiti cumva pe cineva sau daca aveti chiar voi jocul si nu il mai vreti sa mi-l dati/vindeti mie.
As vrea ca jocul sa fie fara controlerul chitara, dar daca este nu platesc mai mult de 250 de lei pe el.

PS:Stiu ca TPU nu e tocmai locul potrivit pentru o astfel de intrebare dar nu am gasit nicaieri jocul

1 răspuns:
| Maris_Alin_1992 a răspuns:

Esti prost ma?