| Lumber a întrebat:

Imi poate cineva sa imi obtina un server bukkit la minecraft/sa-mi creeze una?(pe gratis)

Va rog este visul meu ca sa am propriul meu server!

Am incercat sa imi fac una, dar am esuat la partea cu Port Forwarding-ul! Daca cineva m-ar putea sa ajute sa imi inplinesc visul atuncia va rog sa imi faceti una sau obtinetimi una la care pot fi Host! Cine imi va face asta va fi Co-Owner la server!
Multumesc!

1 răspuns:
| DjDeath a răspuns:

Te pot ajuta eu, daca vrei, si numai daca esti de treaba id-ul meu este:
what. updudes@yahoo.com