| Pixelatu a întrebat:

Care stie cum se face un server bukkit pe Minecraft? Si daca cineva vrea plz sa ma ajute sa faca unu sau cine imi spune cum sa fac serverul 100% il pun Owner pe sv impreuna cu mine! Vreau sa stiu si despre ip cum il fac pe gratis

4 răspunsuri:
| Urascromana a răspuns:

Eu stiu tot despre servere bukkit (am sv da LAGUL e mare) te pot ajuta, daca ai TeamViewer pentru ca daca incep sa-ti explic... nici in notepad nu pot sa scriu tot ce trebuie zis despre un server bukkit.

| Pixelatu explică (pentru Urascromana):

Da ai sv?

| Urascromana a răspuns (pentru Pixelatu):

Adica nu dala in care sa intre "n" oameni deschid unul, (nu, nu lan) in care am o harta pe care vrem sa construim ceva (eu cu pretenii). Din pacate am un PC prost si nu pot intra decat 7 oameni

| Pixelatu explică (pentru Urascromana):

Si nu ma poti lasa si pe mine plz niciodata nu am fost mod sau admin sau vip sau owner/op plz