| curious01 a întrebat:

Imi poate da cineva niste informatii despre site-ul urmator: http://www.thesoccerjerseys.org, din ce tara e si alte detalii, imi trebuie urgent! dau FUNDA!

7 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

E din Sapania. Uita-te la drapel.

| curious01 explică (pentru Salontanul):

Acolo sunt 2 drapele, cel al americii si cel al spaniei, nu are nimic asta, e doar sa-ti alegi limba, pentru acel site

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Http://www.thesoccerjerseys.org/es/
Daca dadeai link-ul corect vedeai ca este spaniol. ai mai pus si virgula. Dupa un link se lasa pauza de un spatiu. Dar n-ai de unde sa stii ca e greu!

| Salontanul a răspuns (pentru curious01):

Dupa ce ca nu te pricepi mai esti si incapatanat. Apasa pe linkul radacina si ai sa vezi in ce limba se deschide:
http://www.thesoccerjerseys.org
Doamne ajuta-ti!

| curious01 explică (pentru Salontanul):

La mine se deschide in engleza...nu sunt incapatanat doar imi trebuie sa stiu sigur

| Salontanul a răspuns (pentru curious01):

Mai este o chestie. Steagul pentru engleza este cel american. Preturile, sunt in Euro. Crezi ca ar fi facut americanii asa ceva?