| Comandocip a întrebat:

Imi poate da si mie cineva un site de unde sa pot descarca un program pentru a crea niste filmulete.
(vr sa fac un filmuletz despre un joc si vr sa inregistrez din acel joc.)cunoaste cineva un astfel de program.da sa mearga...
dau funda!

Răspuns Câştigător
| Demonull a răspuns:

Pai,daca vrei sa faci filmulet legat de joc camtasia studio8 ar fi o varianta. tutoriale cum se foloseste (desi nu e greu)gasesti pe internet iar programul il iei de pe site-u oficial.dai al dowloand bla bla, introduci emailu si ai lau tprogramul.instalezi si gata.numai ca, trebuie sa ai un pc bunisor altfel iti va merge cam greu.

1 răspuns: