| ADITZA0708 a întrebat:

Imi poate spune cineva dc nu merg codurile la cs?

Răspuns Câştigător
| maSrIannnn a răspuns:

Sall.Intra in cs, options, Video si la Renderer alegi OpenGL si dai apoi Apply. Funda?

4 răspunsuri:
| uNKN0Wn a răspuns:

Frate,CS-ul nu e cu coduri,alea sunt un fel de programe numite HACK-uri.Le activezi si ai,,parola,,
Cauta pe google hack cs,downloadezi,activezi, intri in CS si ai,, parole,,

bafta!

| ADITZA0708 explică (pentru uNKN0Wn):

Nu stiu ca isi hack-uri dar eu activez de ex(aim) si ma scoate din joc! Funda daca imi zici ce sa fac

| danielutzudani a răspuns:

Depinde ce cs ai.
Merg doar la 1.9...

| ADITZA0708 explică (pentru danielutzudani):

Am cs 1.6 (classic) Si mai demult am avut cs 1.6 lant final si mergeau. La asta dc nu merge?